Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Самосветящіеся в темряві камені для ландшафтного дизайну

Камені, що світяться для декоративного підсвічування саду стали застосовувати порівняно недавно. Сучасні нанотехнології все більше дозволяють замінювати стандартні садові світильники і класичні ліхтарі, на більш декоративне підсвічування саду. Штучні самосветящиеся в темряві камені, галька, для підсвічування садових доріжок, клумб, навколо декоративних водойм в прибережній зоні й у водоймах для підсвічування води, це новий тренд в ландшафтному дизайні. У нічний час вони роблять сад дивовижно красивим і жвавим.

Сяючі камені економний спосіб освітлення території. Штучні камені протягом дня накопичують сонячне світло, а після заходу сонця починають світитися, вони виконують не тільки декоративну функцію а так само є джерелом освітлення саду в темний час, вони переливатися м'яким приємним для очей світлом, не порушуючи сутінкової гармонії в саду. Сяючі камені, ідеально підходить для підсвічування, пішохідних доріжок, тротуарів, території заміських будинків, садових майданчиків і зон релаксу, для нижнього підсвічування рослин, поверхонь біля басейнів і фонтанів. А також для підсвічування декоративних водойм, басейнів і акваріумів, камені не схильні до дії температур, води, безпечні і довговічні, не токсичні, не радіоактивні. Якщо використовуються самосветящиеся камені для прикраси водойми, ставка, водоспаду, акваріума, тоді світіння залежить від заломлення променів світла і прозорості води.


Сяючі камені для ландшафтного дизайну декоративні не тільки вночі, а також і днем, в світлий час доби вони не втрачають свого естетичного вигляду, вони максимально схожі на природний камінь, практично не відрізняються від справжніх каменів. Обрамлення клумб, водойм або садових доріжок акуратними округлими каменями зробить їх більш красивими днем. І ця класична композиція днем перетвориться на казковий твір мистецтва вночі.

Штучні самосветящиеся камені як садовий декор застосовують порівняно недавно. Це інноваційна розробка, камені виготовляються при великій температурі зі спеціального полімерного дуже міцного пластику з додаванням каталізатора, який акумулює світло від різних джерел, будь то природне світло або звичайні лампочки. Штучні самосветящиеся камені виготовляють різних розмірів, у вигляді маленької гальки, і в формі досить великих каменів, по максимуму схожих на природний камінь. Вдень вони схожі на звичайний камінь, морську гальку, протягом дня накопичують світло від природних джерел і люминесцируют його автономно в темряві, на жаль час світіння каменів дуже короткий, всього близько 2 годин. Самосветящіеся штучні камені на 100% безпечні для здоров'я (не токсичні, не містять фосфор), дуже міцні і довговічні, термін служби більше 20 років, підходять для декору саду, внутрішнього інтер'єру та для декорування акваріумів з рибками.

За допомогою самосвітних каменів можна прикрасити кожну деталь ділянки оригінальними камінням, вибравши улюблені кольори, і в нічний час доби сад буде барвистим і фантастичним. Щоб створити казку у себе в саду, досить просто купити незвичайні камінчики і розкласти їх в саду. У вас вийде казковий садовий декор, а коштів і сил буде витрачено зовсім небагато.