Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Каталог садових рослин «Ландшафт»

Каталог рослин «Ландшафт» - декоративні та плодові дерева, кущі, ліани, багаторічники,  квіти, для саду

Ви шукаєте корисну і дійсну підоснову для Вашої проектувальної роботи з озеленення свого саду? Тоді онлайн каталог садових рослин сайту «Ландшафт» це те що Вам треба. Тут Ви знайдете не тільки надзвичайно широкий асортимент рослин для самих різних умов місця зростання, але і отримаєте багато іншої інформації. Онлайн каталог рослин для саду «Ландшафт» є практичним путівником по доступних декоративних і плодових рослинах на Українському ринку. Онлайн каталог рослин для саду «Ландшафт» весь час оновлюється, поповнюється новими декоративними і плодовими рослинами.

Для власників ділянок, для людей закоханих в рослини і сади, онлайн каталог «Ландшафт» є доступним і популярним посібником, що допомагає у виборі рослин для саду. У каталозі ми постаралися описати всі риси і особливості рослин, всі рослини ілюстровані фотографіями, що відображають форму або характерні риси рослин. Описи представлених рослин прості і зрозумілі, цікаві короткі практичні поради, містять основну інформацію, що стосується характеристик рослин, вимог до грунту, освітлення і морозостійкість, рекомендації по догляду та можливого використання або компонування з іншими видами. Додаткова і дуже корисна інформація міститься в силуеті рослини в дорослому віці з фігурою людини, що дозволяє уявити собі майбутній розмір і форму дорослої рослини, що дає можливість відразу правильно підібрати рослини для саду. Для спрощення, під силуетом кожної рослини вказана інформація по морозостійкості рослини, кліматична зона зимостійкості.

В онлайн каталозі садових рослин «Ландшафт» використовуються міжнародні стандарти написання назв рослин. В першу чергу ми використовуємо латинські назви, щоб уникнути двозначності, а також українські назви і синоніми. Це дозволить Вам швидко знайти виробника цікавой Вам рослини.

 

Вплив клімату і морозостійкість

Зона зимостійкості - це регіон, в якому певний вид рослин, як правило, ще добре переносить зими, іншими словами, регіон, де починається його культурний ареал. Важливо розуміти, що морозостійкість рослин залежить від безлічі факторів, всі дані за кліматичними зонами зимостійкості є лише приблизними. У межах однієї зони мікроклімат деяких регіонів може істотно відрізняться від наведених даних. Так, наприклад, міські території, як правило, на пол ступені тепліше, ніж навколишній їх ландшафт. Великі водойми, площі, а також схили і вершини пагорбів, позитивно впливають на клімат, в той час, як в поглибленнях і долинах не сприятливі умови.

Номер кліматичної зони, написаний під кожним силуетом рослини описаного в каталозі, показує ступінь його стійкості до низьких температур - чим менше номер зони, тим більше морозостійка рослина. Рослини можуть часто рости в регіонах п'яти або більше кліматичних зон. Рослина із зони 2 може зазвичай без проблем рости в зонах 3,4,5,6,7, і можливо, так само в зонах 8 і 9. Справжні рекомендації по зонах наводяться, виходячи з наявності оптимальних умов для кожной окремой рослини і без урахування захисту снігового покриву. Інформація про кліматичні зони морозостійкості - це підказка по укриттю рослин на зиму.

 

Карта зон морозостійкості України

Зони морозостійкості і їх діапазони середніх річних мінімальних температур

 

Скорочення:

світлолюбні рослини

десертні плоди

полутіньовитривалі рослини

 

плоди придатні для домашніх заготовок

тіньовитривалі рослини  

плоди для заморозки

вологолюбні рослин

 

плоди, які підходять для соків

посухостійкі рослини  

плоди для приготування вина

рослини для міських умов

 

силует людини і рослини в пропорції

 

Каталог Садових Рослин «Ландшафт» - Дерева, Кущі, Багатолітники

 

Якщо онлай каталог садових рослин «Ландшафт» - декоративні і плодові дерева і кущі, ліани, багаторічники, був Вам корисний і цікавий, поділіться будь ласка їм з друзями.