Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Невибагливі посухостійкі садові рослини для піщаних бідних грунтів

Якщо у вас на ділянці сухий піщаний і бідний грунт, і ви думаєте там не чого не буде рости, потрібно завозити родючу землю, це помилкова думка. Думка, що посухостійкі рослини виглядають непривабливо, помилкове. Якщо ви хочете створити гарний сад, але немає бажання або часу за ним доглядати. У цьому випадку буде відмінним рішенням, підібрати для оформлення саду невибагливі посухостійкі рослини, які навіть на бідних грунтах при недостатній кількості вологи не втрачають свою привабливість.

В цілому, рослини не люблять сухі бідні піщані грунти і не кожна рослина здатна повноцінно розвиватися на бідних грунтах без достатньої кількості вологи і поживних речовин. Але існує досить велика кількість видів невибагливих посухостійких рослин, які прекрасно розвиваються в таких умовах. Використовуючи тільки невибагливі посухостійкі рослини можна створити неймовірно красивий декоративний сад малого догляду. Невибагливі посухостійкі рослини це досить велика і дуже різноманітна група рослин, в цій групі є всі види рослин, від посухостійких злаків, однорічних і багаторічних яскравих і ефектних декоративних квітів, до кущів і дерев різних розмірів і форм росту.

І не завжди означає, що для розвитку невибагливим посухостійким рослинам потрібно мало вологи і поживних речовин. А якраз навпаки, це група рослин самодобувачі. Більшість з цих рослин мають дуже добре розвинену кореневу систему, яка йде глибоко в грунт або простягається далеко під верхнім шаром грунту на всі боки, і здатні добувати воду і поживні речовини на найнесприятливіших місцях зростання.

Незважаючи на те, що перераховані нижче рослини переносять сухий бідний грунт, це впливає на їх стан: менша кількість листя, слабке зростання, велика сприйнятливість до хвороб і забруднення повітря, менша морозостійкість. І необхідно пам'ятати, що відразу після посадки і перший час необхідно регулярно їх поливати, особливо в жаркий і посушливий час, поки вони добре не укоренилися.

Огляд невибагливих посухостійких садових рослин для сухих піщаних бідних грунтів, фото і опис:

© «Ландшафт» - Ландшафтний Дизайн - озеленення і благоустрій території своїми руками.