Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Невибагливі посухостійкі садові рослини для піщаних бідних грунтів

Якщо у вас на ділянці сухій піщаний грунт, і ви думаєте, там не чого не буде рости, потрібно завозити плодову землю, це помилкова думка. Думка, що посухостійкі рослини виглядають непривабливо, хибна. Якщо ви хочете створити гарний сад, але немає бажання або нема коли за ним доглядати. В цьому випадку відмінним рішення буде, підбір для оформлення саду невибагливих посухостійких рослин, які навіть на бідних грунтах при недостатній кількості вологи не втрачають свою привабливість.

В цілому, рослини не люблять бідні сухі піщані грунти і не кожна рослина здатна повноцінно розвиватися на бідних грунтах без достатньої кількості вологи, але існує велика кількість видів невибагливих посухостійких рослин, які прекрасно розвиваються в таких умовах. Використовуючи тільки невибагливі посухостійкі рослини можна створити неймовірно красивий декоративний сад, малого догляду. Невибагливі посухостійкі рослини це велика, і дуже різноманітна група, в цій групі є всі види рослин, від посухостійких злаків, однорічних і багаторічних яскравих і ефектних декоративних квітів, до вічнозелених кущів і дерев

І не завжди означає, що для розвитку, на перший погляд невибагливим посухостійким рослинам, потрібно мало вологи або поживних речовин. А якраз навпаки, це група рослин, самодобитчікі. Більшість з цих рослин мають дуже добре розвинену кореневу систему, яка йде глибоко в грунт, або простягається далеко під верхнім шаром землі в усі сторони, і здатна добувати воду і поживні речовини з найбідніших грунтів.

Але необхідно пам'ятати, що відразу після посадки і перший час, необхідно регулярно їх поливати, особливо в жаркий і посушливий час, поки вони добре не вкоренилася. Недолік вологи згубно впливає на стан рослин: менша кількість листя, слабке зростання, велика сприйнятливість до хвороб і забруднення повітря, менша морозостійкість.

Огляд невибагливих посухостійких садових рослин для сухих піщаних бідних грунтів, фото і опис: