Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Е-Каталог Декоративних Садових Рослин «Ландшафт»

Інтернет Е-каталог декоративних садових рослин «Ландшафт»

Е-Каталог декоративних рослин для саду «Ландшафт» - декоративні хвойні і листяні дерева і кущі, ліани, трав'янисті багаторічні рослини

Ви шукаете корисну і дійсну підоснову для Вашої проектувальної роботи з озеленення свого саду, парків, озеленення міських територій і так далі? Тоді інтернет каталог декоративних садових рослин сайту «Ландшафт» це те, що Вам потрібно. Е-каталог «Ландшафт» є практичним путівником садових декоративних рослин, що допомагає у виборі для оформлення садів, парків, скверів та інших ділянок міських і сільських територій. Е-каталог декоративних садових рослин «Ландшафт» це незамінний помічник, тут Ви знайдете не тільки надзвичайно широкий асортимент рослин для самих різних умов місця зростання, але і отримаєте багато іншої інформації.

Ми постаралися описати всі риси і особливості рослин, всі рослини ілюстровані фотографіями, що відображають форму, або характерні риси рослин. Описи представлених рослин прості і зрозумілі, цікаві короткі практичні поради, містять основну інформацію, що стосується характеристик рослин, вимог до грунту, освітлення і морозостійкість, рекомендації по догляду та можливого використання або компонування з іншими видами. Додаткова і дуже корисна інформація міститься в силуеті рослини в дорослому віці з фігурою людини, що дозволяє уявити собі майбутній розмір і форму дорослої рослини, дає можливість відразу правильно підібрати рослини для саду.

В е-каталозі декоративних садових рослин «Ландшафт» використовуються міжнародні стандарти написання назв рослин. В першу чергу ми використовуємо латинські назви, щоб уникнути двозначності. Це дозволить Вам швидко знайти виробника цікавої для Вас рослини.

 

Вплив клімату і морозостійкість

Зона зимостійкості - це регіон в якому певний вид рослин як правило ще добре переносить зими, іншими словами, регіон де починається його культурний ареал. Важливо розуміти що морозостійкість рослин залежить від безлічі факторів, всі дані за кліматичними зонами зимостійкості є лише приблизними. У межах однієї зони мікроклімат деяких регіонів може істотно відрізнятися від наведених даних. Так, наприклад, міські території як правило на пів ступені тепліші, ніж навколишній ландшафт. Великі водойми, площі, а також схили і вершини пагорбів, позитивно впливають на клімат, в той час як в поглибленнях і долинах не сприятливі умови.

Номер кліматичної зони вказаний під кожним описом рослини в каталозі, показує ступінь його стійкості до низьких температур - чим менше номер зони тим більше морозостійка рослина. Рослини можуть часто рости в регіонах п'яти або більше кліматичних зон. Рослина із зони 2 може зазвичай без проблем рости в зонах 3,4,5,6,7 і можливо так само в зонах 8 і 9. Справжні рекомендації по зонах наводяться виходячи з наявності оптимальних умов для кожной окремой рослини і без урахування захисту снігового покриву. Інформація про кліматичні зони морозостійкості - це підказка по укриттю рослин на зиму.

 

Карта зон зимостійкості України

Зони зимостійкості і їх діапазони середніх річних мінімальних температур

 

Скорочення:

силует людини і рослини в пропорції

світлолюбиві рослини

полутіньолюбиві і полутіньовитривалі рослини

тіньовитривалі рослини

посухостійкі рослини

вологолюбиві рослини

рослини стійкі до умов міського середовища і промислових викидів

 

Е-Каталог «Ландшафт» декоративні садові рослини: Дерева, Кущі, Багатолітники Ринок декоративних рослин стрімко розвивається, і в даний час тривають селекційні роботи у всьому світі щодо поліпшення якості існуючих сортів і створення нових сортів рослин. Інтернет каталог «Ландшафт» весь час оновлюється, поповнюється новими сортами садових декоративних рослин.

Якщо інтернет каталог декоративних садових рослин «Ландшафт» - хвойні і листяні дерева і кущі, ліани, трав'янисті багаторічні рослини, умови вирощування та використання в ландшафтному дизайні, був Вам корисний і цікавий, поділіться, будь ласка, з друзями в соціальних мережах:

Велика Подяка за Поширення!